Nasza uczennica 27 maja 2026 r. kolejny raz w bieżącym roku szkolnym została nagrodzona. Tym razem zajęła II miejsce za swoją pracę pt. „Nadzieja” w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Morze Emocji”, zorganizowanym przez SP 43 w ramach Bydgoskich Grantów Oświatowych.
Dominisiu, podziwiamy Twój talent i wierzymy, że przed Tobą jeszcze wiele sukcesów.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *