Wielki sukces naszych uczniów w konkursie „Album bydgoskich ptaków”!

Z ogromną dumą informujemy o wynikach Miejskiego Konkursu „Album bydgoskich ptaków”, realizowanego w ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego. Nasi uczniowie zdominowali podium, wykazując się niezwykłą wrażliwością przyrodniczą i talentem! ​Oto nasi laureaci z SP 60: ​Konkurs cieszył się bardzo dużą popularnością – napłynęło ponad 30 prac z bydgoskich szkół, tym bardziej cieszy fakt, że aż cztery nagrody trafiły do rąk naszych Dowiedz się więcej