Z ogromną dumą informujemy o wynikach Miejskiego Konkursu „Album bydgoskich ptaków”, realizowanego w ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego. Nasi uczniowie zdominowali podium, wykazując się niezwykłą wrażliwością przyrodniczą i talentem!
Oto nasi laureaci z SP 60:
- Nagroda Grand Prix: Adam K. (klasa 6e)
- 1. miejsce: Borys B. (klasa 6d)
- 2. miejsce: Julia L. (klasa 7f)
- Wyróżnienie: Kamil G. (klasa 8)
Konkurs cieszył się bardzo dużą popularnością – napłynęło ponad 30 prac z bydgoskich szkół, tym bardziej cieszy fakt, że aż cztery nagrody trafiły do rąk naszych uczniów.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!







Opiekun uczniów:
Olga Łukaszek
0 komentarzy