Z ogromną dumą informujemy o wynikach Miejskiego Konkursu „Album bydgoskich ptaków”, realizowanego w ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego. Nasi uczniowie zdominowali podium, wykazując się niezwykłą wrażliwością przyrodniczą i talentem!

​Oto nasi laureaci z SP 60:

  • Nagroda Grand Prix: Adam K. (klasa 6e)
  • 1. miejsce: Borys B. (klasa 6d)
  • 2. miejsce: Julia L. (klasa 7f)
  • Wyróżnienie: Kamil G. (klasa 8)

​Konkurs cieszył się bardzo dużą popularnością – napłynęło ponad 30 prac z bydgoskich szkół, tym bardziej cieszy fakt, że aż cztery nagrody trafiły do rąk naszych uczniów.

​Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!

Opiekun uczniów:

Olga Łukaszek


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *