Z życia szkoły
Sukcesy siatkarzy z klasy 6d
W marcu w Bydgoszczy rozegrano finał wojewódzki Kujawsko – Pomorskich Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej. Nasi uczniowie zdobyli srebrny medal. Gratulujemy.
W marcu w Bydgoszczy rozegrano finał wojewódzki Kujawsko – Pomorskich Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej. Nasi uczniowie zdobyli srebrny medal. Gratulujemy.
Kolejna już w tym roku szkolnym praca plastyczna Dominiki zyskała uznanie jurorów. W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Moje Miasto – Bydgoszcz”, zorganizowanym przez SP 43 w Bydgoszczy, Dominika otrzymała wyróżnienie. Naszej uczennicy życzymy dalszych sukcesów.