W dniach 13-17 maja odbył się Finał Mistrzostw Polski w koszykówce dziewcząt u13.
Nasze dziewczęta pod okiem trenerów naszej szkoły Radosława i Krzysztofa Janika oraz prowadzącego zespół trenera Kacpra Grzelaka wywalczyły złote medale i tym samym tytuł MISTRZA POLSKI U13 2026 roku. Jest to ogromny sukces naszych klas sportowych, które po brązowym medalu
Mistrzostw Polski 2025 pokazuje że są czołówką naszego kraju.
Ogromne gratulacje:)
Lilianna Gołębiewska MVP Mistrzostw Polski
Olga Oleś MVP Meczu Finałowego
Pola Bogunia MVP Drużyny
Martyna Lebiecka Kapitan Drużyny
Łucja Ręczkowska
Adrianna Nowakowska
Zofia Dolata
Zofia Zyska
Amelia Jędrkiewicz
Aleksandra Iwaszko
Anastasia Zhmaka
Zuzanna Milcer
Kornelia Pawlak


BRAWO KLASA VI C i VC!!!!!!!!!!!!!!!
0 komentarzy