W dniach 13-17 maja odbył się Finał Mistrzostw Polski w koszykówce dziewcząt u13.
Nasze dziewczęta pod okiem trenerów naszej szkoły Radosława i Krzysztofa Janika oraz prowadzącego zespół trenera Kacpra Grzelaka wywalczyły złote medale i tym samym tytuł MISTRZA POLSKI U13 2026 roku. Jest to ogromny sukces naszych klas sportowych, które po brązowym medalu
Mistrzostw Polski 2025 pokazuje że są czołówką naszego kraju.
Ogromne gratulacje:)

Lilianna Gołębiewska MVP Mistrzostw Polski

Olga Oleś MVP Meczu Finałowego

Pola Bogunia MVP Drużyny

Martyna Lebiecka Kapitan Drużyny

Łucja Ręczkowska

Adrianna Nowakowska

Zofia Dolata

Zofia Zyska

Amelia Jędrkiewicz

Aleksandra Iwaszko

Anastasia Zhmaka

Zuzanna Milcer

Kornelia Pawlak

BRAWO KLASA VI C i VC!!!!!!!!!!!!!!!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *