12.05 dwa nasze zespoły klasy 3e i 5e wygrały turniej wojewódzki i awansowały do finału w Warszawie, który odbędzie się 1-3.06. Trenerami byli Hubert Kuropatwiński i Krzysztof Szkaradek.



12.05 dwa nasze zespoły klasy 3e i 5e wygrały turniej wojewódzki i awansowały do finału w Warszawie, który odbędzie się 1-3.06. Trenerami byli Hubert Kuropatwiński i Krzysztof Szkaradek.



0 komentarzy