W naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Talentów. Wydarzenie miało na celu promowanie kreatywności oraz odkrywanie pasji wśród młodzieży. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności w wielu kategoriach. Na scenie pojawili się wokaliści, tancerze, muzycy, młodzi aktorzy i sportowcy. Publiczność reagowała entuzjastycznie, nagradzając każdy występ gromkimi brawami. Jury miało trudne zadanie, ale ostatecznie jednogłośnie wyłoniło laureatów.
1 miejsce zajęła Nina Możdżeń z kl. 4 a
Wyróżnienie otrzymały:
Wanda Okońska z kl. 2 c
Kaja Klein z kl. 2 c
oraz
Victoria Jarzembowska z kl. 1 a


Gratulujemy wszystkim odważnym uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!
0 komentarzy