Z życia szkoły
Sukces naszych uczniów klas 1-3 w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli wspaniały sukces w XIX Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”, którego celem jest popularyzacja nauk przyrodniczych poprzez zabawę i samodzielne eksperymentowanie. Laureatami konkursu zostali: – Dagiel Wojciech (klas 2c) – II miejsca – Wiśniewski Jakub (klasa 1a) – III miejsca – Alicja Czmochowska (klasa 2c)- III miejsca Dowiedz się więcej
