Sukces naszych uczniów klas 1-3 w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli wspaniały sukces w XIX Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”, którego celem jest popularyzacja nauk przyrodniczych poprzez zabawę i samodzielne eksperymentowanie. Laureatami konkursu zostali: – Dagiel Wojciech (klas 2c)    –  II miejsca – Wiśniewski Jakub (klasa 1a)       –  III miejsca – Alicja Czmochowska (klasa 2c)-  III miejsca Dowiedz się więcej