Z ogromną dumą informujemy o wielkim sukcesie naszych uczniów! Laureatami konkursu w ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego zostali:
Adam K. (kl. 6e) 1 miejsce
Teodor K. (kl. 6e) 2 miejsce
Nasi uczniowie wykazali się nie tylko wiedzą, ale także wielkim sercem i troską o środowisko naturalne, co doskonale widać na ich pracach poświęconych ochronie płazów.
Dzisiaj, 17 czerwca, podczas uroczystego finału projektu w siedzibie szkoły 2 Społecznego Liceum Ogólnokształcącego, laureaci odebrali zasłużone nagrody. Wydarzenie było również okazją do podsumowania całego projektu oraz wysłuchania pasjonującej prelekcji na temat życia bobrów, którą poprowadził dr Mirosław Rurek z Wydziału Nauk Geograficznych UKW.
Serdecznie gratulujemy Adamowi i Teodorowi tak wspaniałego osiągnięcia i życzymy im kolejnych sukcesów w działaniach na rzecz ochrony przyrody!
Opiekun Olga Łukaszek




0 komentarzy