Z ogromną dumą informujemy o wielkim sukcesie naszych uczniów! Laureatami konkursu w ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego zostali:

Adam K. (kl. 6e) 1 miejsce

Teodor K. (kl. 6e) 2 miejsce 

Nasi uczniowie wykazali się nie tylko wiedzą, ale także wielkim sercem i troską o środowisko naturalne, co doskonale widać na ich pracach poświęconych ochronie płazów.

Dzisiaj, 17 czerwca, podczas uroczystego finału projektu w siedzibie szkoły 2 Społecznego Liceum Ogólnokształcącego, laureaci odebrali zasłużone nagrody. Wydarzenie było również okazją do podsumowania całego projektu oraz wysłuchania pasjonującej prelekcji na temat życia bobrów, którą poprowadził dr Mirosław Rurek z Wydziału Nauk Geograficznych UKW.

Serdecznie gratulujemy Adamowi i Teodorowi tak wspaniałego osiągnięcia i życzymy im kolejnych sukcesów w działaniach na rzecz ochrony przyrody!

Opiekun Olga Łukaszek


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *