Uczniowie klasy IV d Mistrzami Polski w minisiatkówce do lat 11 !!

Opublikowane przez Marcin w dniu

Kuba Hoffmann, Radek Jakubowski i Mikołaj Kiełb zostali w Gliwicach Mistrzami Polski w minisiatkówce w kategorii „dwójek” do lat 11.

W Wielkim Finale pokonali zespół Glinka Academy SPS Lębork 2:1 (16:18, 15:11, 11:9).

Za ten olbrzymi sukces ogromne gratulacje dla Zawodników i Trenerów.

Wielkie podziękowania dla Rodziców, Kibiców, Uczniów SP 60 z zespołów „trójek” i „czwórek” oraz dziewczynek z SP 31 w Bydgoszczy za piękny i żywiołowy doping podczas finałowego meczu.

23. miejsce dla SP 60 II (Mikołaj Pałecki, Tomek Ławrynowicz, Kamil Grymuza).

W kategorii „trójek” do lat 12 nasi chłopcy z klasy V d (Filip Lutoborski, Paweł Czyżewski, Marcel Kamiński, Piotr Zawiszewski, Hubert Sułkowski) zajęli 17. miejsce.

W „czwórkach”, w kategorii do lat 13 uplasowaliśmy się na 10. pozycji (klasa VII d –  Grzegorz Miszewski, Kamil Zymowski, Oskar Kopacz, Oliwier Jaskólski, Piotr Strojek, Fabian Mikołajczak).

Trenerzy: Maciej Kwiatkowski, Artur Hoffmann, Jakub Sułkowski.