Sukces naszych uczniów klas 1-3 w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli wspaniały sukces w XIX Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”, którego celem jest popularyzacja nauk przyrodniczych poprzez zabawę i samodzielne eksperymentowanie. Laureatami konkursu zostali: – Dagiel Wojciech (klas 2c) – II miejsca – Wiśniewski Dowiedz się więcej
0 komentarzy